Menu mobilne
Twoje nogi w nowej odsonie

Nota Prawna

Serwis niniejszy został przygotowany przez Polfarmex S.A. z siedzibą w Kutnie przy ul. Józefów 9 jako serwis informacyjny dla odbiorców w Polsce.

 1. Prawa autorskie do materiałów zawartych w niniejszym serwisie przysługują niepodzielnie Polfarmex S.A. Jakiekolwiek drukowanie, kopiowanie i inne rodzaje wykorzystania mogą odbywać się jedynie i wyłącznie w celach niekomercyjnych i dla użytku własnego.
 2. Wszelkie umieszczone w niniejszym serwisie nazwy handlowe stanowią zarejestrowane znaki towarowe i jakiekolwiek ich wykorzystywanie odbywać się może jedynie za pisemną zgodą Polfarmex S.A.
 3. Jakiekolwiek wykorzystywanie lub stosowanie preparatów, leków i środków wymienionych w niniejszym serwisie odbywać się może jedynie po wcześniejszej konsultacji z lekarzem i zapoznaniu się z informacją dołączoną do każdego sprzedawanego preparatu lub leku.
 4. Żadna informacja zamieszczona w niniejszym serwisie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
 5. Jakiekolwiek komentarze, sugestie lub uwagi nawiązujące do informacji zawartych w niniejszym serwisie, przekazane przez odwiedzającego nie będą traktowane przez Polfarmex S.A. jako poufne.
  • Polfarmex S.A. nabywa nieodpłatne prawo do powielania, wykorzystania oraz używania i dystrybuowania takich informacji bez żadnych ograniczeń.
  • Wszelkie pomysły, know-how oraz technologie zawarte w takich informacjach mogą zostać wykorzystane przez Polfarmex S.A. w dowolny sposób, w szczególności w produkcji, dystrybucji, marketingu.
 6. Polfarmex S.A. nie ponosi odpowiedzialności za wszystkie informacje zamieszczone w serwisie bez jej zgody lub przez nią nieopracowywane.
 7. Polfarmex S.A. informuje, że serwisy i strony internetowe, do których odesłania znajdują się w niniejszym serwisie, o ile nie zawierają takiej informacji, nie zostały przygotowane przez Polfarmex S.A. nie ponosi żadnej odpowiedzialności za informacje, opinie i materiały tam zawarte.

© Copyright: Polfarmex S.A.

Aflavic 600 mg, tabletki powlekane (Diosminum).
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu. Nota prawna | Regulamin | Mapa strony